ERCA më ka siguruar mbështetje, profesionalizëm dhe komunikim shumë të mirë. Do t'ja sugjeroja çdokujt që njoh dhe ka nevojë për asistencë në proçedurat e lidhura me njohjen e diplomave në Gjermani.
ALBAN PAJA
Alban Paja
Njohje diplome universitare në Gjermani
The best!! Staff shumë i komunikueshëm dhe të përgatitur. Të gatshëm për tu përgjigjur çdo pyetje që kisha.
16 Erdit Seferi Aplikim per Njohje Diplome Profesionale
Erdit Seferi
Njohje diplome profesionale në Gjermani
Dua t’ju falenderoj për korrektësinë dhe seriozitetin që keni ndaj punës. Gjithashtu për stafin që më priti me shumë dashamirësi, e punën e palodhur që bëni☺️ E dija që mund t’ju besoja!
45 Samed Guri Aplikim per Njohje Diplome Profesionale scaled
Samed Guri
Njohje diplome profesionale në Gjermani
K. Gjergji
 

“Mundësi punësimi të shkëlqyera për profesionistët shqiptar. Korrektësi dhe profesionalizëm në çdo hap të karrierës suaj.”

E. Mani

“I just realised the dream of my life.I am going to Germany and this thanks to ERCA ALBANIA.Great job,great profesionalism,great people. I am leaving for a better future. What are your waiting for,go and apply at ERCA’s officces.Time is now. ERCA THE BEST!”

E. Murraci

“Agjensi teper korrekte qe ofron mundesi shume te mira per te ndryshuar jeten ne keto kohe te zymta krize ne Shqiperi dhe kudo ne bote, lum ai qe arrin ti shfrytezoje , vazhdoni keshtu dhe suksesit i metejshem do te jete thjeshte ceshtje kohe .Respect ERCA”

A. Ahmeti

“Përgezime ERCA per punen tuaj sh te mire ,jeni nga me te miret. Shpresoj te ngeleni te kenaqur nga puna e vajzes time ne Dubai!”

A. Troka

“I’m very happy that this kind of company, seriously, exist in Albania. Bravo!”

S. Begolli

“Faleminderi ERCA per mundesine time te punesimit ne GJERMANI. Fale jush sot ndodhem ne nje vend pune qe me kohe e kisha deshiruar. Ju pershendes me mall nga Fulda Frankfust. Jeni me te miret!”

G. Suparaku

“Sot fale ERCA, kam mundesine te punoj ne nje nga kompanite me prestigjoze ne Dubai UAE. Jam shume i lumtur dhe i emocionuar per kete mundesi qe mu dha, Faleminderit ERCA jeni te mrekullueshem!!! Suksese te metejshme ne punen tuaj.”

A. Gixhari

“Kompania me e mire e punesimit ne te gjithe Shqiperine, Staf qe punon me pasion dhe seriozitet ne permbushjen e endrrave te shume te rinjve, ku dhe nje prej jam edhe une .Shume Faleminderit per mundesine unike qe me ofruat.”

A. Kacaci

“Krenare qe Shqiperia ka agjenci serioze si “ERCA” qe mundesojne punesimin brenda dhe jashte vendit. Profesionalizmi juaj krijon besim tek familjet tona per nje pune me te mire dhe jete me te lumtur! Bekime!”

A. Gjoni

“Nje mundesi shume e mire mu dha sot per te punuar ne vendin qe kam dashur te punoj gjithmone, si dhe prane nje kompanie shume prestigjoze ne Dubai. Kjo fale ERCA. Nje agjenci qe eshte treguar shume e sakte ne procedurat qe duhej te benim.I uroj shume suksese ERCA-s dhe jam e sigurt qe suksesi do jete i garantuar.”

M. Tafa

“Faleminderit per mundesine qe me dhate. Erdhi dhe dita ime te iki ne Gjermani. You are the best!!”

E. Bora

“Faleminderit ERCA qe na jepni mundesin te punesohemi brenda dhe jasht vendit. Ishte kenaqesi per mua te bashkupunoja me ju!  Jeni kompania me serioze ne Shqiperi.”

E. Edi

“The best Company in Albania!!!!
Kompania me e mire e punesimit me Shqiperi ERCA ALBANIA!!!!!Staff i perkushtuar per te bere realitet endrrat e shqiptareve. Ju lumte per punen e mrekullueshme qe beni. Faleminderi ERCA per mundesine time te punesimit ne GJERMANI. Fale jush jam pjese e Creativ Cult.”

Artur Xhaferaj

“Shumë i kënaqur me shërbimin. Kompani serioze. Vlerësoj faktin që dhe pse ditë pushimi erdhët në punë për mbylljen e dokumenteve.”

Albana Beqaj

“Agjensia më e mirë në Shqipëri! Tepër korrekt! Shumë faleminderit ERCA😃😃😃😃😃”

M. Darezeza

“Jam shume e lumtur qe endrra ime per nje punesim jashte vendit u realizua fale ERCA Albania. Staf i shkelqyer dhe korrekt ne cdo hap te aplikimit tim. Gjerat ndodhen ne kohe shume te shkurter. Nje falenderim shume i madh per Ercen.. YOU ARE THE BEST!!!”.

M. Rexha

“Te kesh nje enderr dhe ta besh ate realitet , une mendoj qe sot eshte mjaft e veshtire madje do te thoja dhe e pamundur ! Si une ka shume persona te cilet endrrat e tyre duan t’i vendosin ne praktike duke i realizuar ato! Dhe krejt papritmas kjo enderr behet realitet ” te jetoj dhe te punoj ne Gjermani” , shteti me i fuqishem, ku te gjithe e duan …. Por vlen per t’u cituar qe kjo enderr e imja u be e tille , fale korrektesise , seriozitetit , bashkepunimit shum profesional , me ERCA ALBANIA!! Nje staf ku ti merr ate cfare te duhet dhe te sherben ty per te ardhmen tende , per suksesin apo rritjen tende profesionale !! Une do them nje ”FALEMINDERIT ” te madhe , por ne brendesine time kjo per kete staf eshte pak …. Ju uroj qe gjithmone te keni kete sukses …. dhe themelet tuaja te ndertojne gradacelat e se ardhmes !!! FALEMINDERIT !!!”.

 
V. Cobaj
 

“Fillimisht erdha ne Erca pa menduar kurre se se shpejti do realizoja deshiren time me te madhe per te punuar ne Gjermani. Pasi u bera pjese e Erces,gjerat ndodhen ne kohe shume te shpejte. Vetem pas disa ditesh nga dhenia e intervistes u vendosa ne Gjermani per nje periudhe prove e cila zgjati dy jave. Pasi e kalova proven me sukses ,gjithcka qe me mbetej ishte pritja per mbylljen e procedurave. Sot, pas vetem 4 javesh pritje ndodhem ketu dhe jam shume I lumtur. Faleminderit Erca qe me ofruar kete mundesi. Faleminderoj dhe stafin I cili me perkushtimin e tyre me eshte gjendur prane ne cdo hap. Jeni me te miret ne punen tuaj!”

F. Gjergji

Agjensi shumë serioze. Faleminderit stafit per për punën e shkëlqyer dhe të përpiktë. Suksese të mëtejshme në atë që bëni.

Xh. Xhika

Nje falenderim dhe mirenjohje e madhe per Agjensine Erca… Faleminderit qe i beni endrrat tona realitet… Vajza te buzeqeshura dhe pune e shkelqyer nga ekipi Erca…

E. Dyrmishi

Ju faleminderit agjensise Erca per kete mundesi te jashtezakonshme qe me mundesuat ikjen time ne Dubai UAE. Faleminderit jeni staffi me i mire!!

A. Gjoni

Nje mundesi shume e mire mu dha sot per te punuar ne vendin qe kam dashur te punoj gjithmone, si dhe prane nje kompanie shume prestigjoze ne Dubai. Kjo fale ERCA. Nje agjenci qe eshte treguar shume e sakte ne procedurat qe duhej te benim.I uroj shume suksese ERCA-s dhe jam e sigurt qe suksesi do jete i garantuar.

K. Nikolla

Faleminderi ERCA per mundesine time te punesimit ne GJERMANI. Fale jush jam pjese e Creativ Cult.

G. Suparaku

Sot fale ERCA, kam mundesine te punoj ne nje nga kompanite me prestigjoze ne Dubai UAE. Jam shume i lumtur dhe i emocionuar per kete mundesi qe mu dha, Faleminderit ERCA jeni te mrekullueshem!!! Suksese te metejshme ne punen tuaj.

E. Daja

Faleminderit ERCA qe na jepni mundesine te punesohemi brenda dhe jashte vendit ..Ishte kenaqesi per mua te bashkupunoja me ju 🙂 Jeni kompania me serioze ne Shqiperi!