Kandidatet e Punesuar

Kejsi &Alisia Xhameta.Te punesuarit tane ne Gjermani ,Gastronomi

Kejsi & Alisia Xhameta

Gastronomi ne Gjermani

Sajmir dhe Eva Shkulaku te punesuarit tane ne Gjermani,Nuremberg.Gastronomi

Sajmir dhe Eva Shkulaku

Gastronomi ne Nuremberg, Gjermani

arjona doda foto

Arjona Doda

Infermiere ne Gelsenkirchen Schalke, Gjermani

dejvi shametaj

Dejvi Shametaj

,Inxhinier Elektrik ne,Trier, Gjermani

Kristi Nikolla (graphic designer) i punesuar ne gjermani

Kristi Nikolla

Graphic Designer i punesuar ne gjermani

astrit Leka

Astrit Leka

Gastronomi ne Dortmund, Gjermani

Klaudio Smaka- Picier, Dortmund Gjermani

Klaudio Smaka

Picier ne Dortmund, Gjermani

Marsel Hanaj- Kuzhinier, Dortmund Gjermani

Marsel Hanaj

Kuzhinier ne Dortmund, Gjermani

Shaban-Elezi-i-punesuar-ne-Fulda-Gjermani

Shaban Elez

I punesuar ne Fulda, Gjermani

Kristian Marku- Sherbim Klienti, Fulda, Frankfurt

Kristian Marku

Sherbim Klienti ne Fulda, Frankfurt

Luljeta Marku- Kuzhine, Koblenz Gjermani

Luljeta Marku

Kuzhine ne Koblenz, Gjermani

Fatjon Kozici- Ndertim, Kaiserslautern-Gjermani

Fatjon Kozici

Ndertim ne Kaiserslautern, Gjermani

Kristina Dhiamondi- Recepsioniste ne Drimadh

Kristina Dhiamondi

Recepsioniste ne Drimadh

Gezim Germaj- Infermier, Aachen-Gjermani

Gezim Germaj

Infermier ne Aachen, Gjermani

Elisara Berberi- Infermiere, Dubai

Elisara Berberi

Infermiere ne Dubai

Petrit Gjergji- Inxhinier Ndertimi ne Tirane (Riviera shpk)

Petrit Gjergji

Inxhinier Ndertimi ne Tirane (Riviera shpk)

Julian Mekshi- Ndertim, Kaiserslautern- Gjermani

Julian Mekshi

Ndertim ne Kaiserslautern, Gjermani

Vrenos Sinanaj- Ndertim, Kaiserslautern-Gjermani

Vrenos Sinanaj

Ndertim ne Kaiserslautern, Gjermani

Negys Skendaj-Picier, Dortmund-Gjermani

Negys Skendaj

Picier ne Dortmund, Gjermani

Ilir Beqari- Ndertim, Krefeld-Gjermani

Ilir Beqari

Ndertim ne Krefeld, Gjermani

Eriselda-Vrenozi-e-punesuar-ne-Koblenz-Gjermani

Eriselda Vrenozi

E punesuar ne Koblenz, Gjermani

Marjola Jazaj (Brovina)- Recepsioniste, Mynih- Gjermani

Marjola Jazaj (Brovina)

Recepsioniste ne Mynih, Gjermani

Marius Dubali- Ndertim, Kaiserslautern-Gjermani

Marius Dubali

Ndertim ne Kaiserslautern, Gjermani

Nevila Rustami- Fulda, Gjermani

Nevila Rustami

Fulda, Gjermani

Julian Zenelaj- Kamarier, Koblenz Gjermani

Julian Zenelaj

Kamarier ne Koblenz, Gjermani

Elisjon Rroshi- Picier, Kleinwallstadt-Gjermani

Elisjon Rroshi

Picier ne Kleinwallstadt, Gjermani

Fatmir Dedja- Ndertim, Koln-Gjermani

Fatmir Dedja

Ndertim ne Koln, Gjermani

Emiljano Peci- Picier, Kaiserslautern-Gjermani

Emiljano Peci

Picier ne Kaiserslautern, Gjermani

Te punesuarit tane ne Fulda, Gjermani

Te punesuarit tane ne Fulda, Gjermani

Armando Muhametaj- Barist, Fulda- Gjermani

Armando Muhametaj

Barist ne Fulda, Gjermani

Orsjola Paja- Infermiere, Aachen-Gjermani

Orsjola Paja

Infermiere ne Aachen, Gjermani

Odisea Davidhi- Ndertim, Kaiserslautern-Gjermani

Odisea Davidhi

Ndertim ne Kaiserslautern, Gjermani

Blendi Rexhepaj- Berber, Fulda Gjermani

Blendi Rexhepaj

Berber ne Fulda, Gjermani

Xhilda Sefaj- Kamariere, Kaiserslautern Gjermani

Xhilda Sefaj

Kamariere ne Kaiserslautern, Gjermani

Xherona Lika- Kamariere, Kaiserslautern- Gjermani

Xherona Lika

Kamariere ne Kaiserslautern, Gjermani

Elida Binjaku- Infermiere, Koln-Gjermani

Elida Binjaku

Infermiere ne Koln, Gjermani

Amina Bubeqi- Fizioterapiste, Nurnberg-Gjermani

Amina Bubeqi

Fizioterapiste ne Nurnberg, Gjermani

Emarildo Trushaj- Elektricist ne Fulda, Gjermani

Emarildo Trushaj

Elektricist ne Fulda, Gjermani

Matilda Sula- Konsulente Shitjesh ne Tirane ( Muca shpk)

Matilda Sula

Konsulente Shitjesh ne Tirane (Muca shpk)

Florian Mehmeti- Kuzhinier, Koblenz Gjermani

Florian Mehmeti

Kuzhinier ne Koblenz, Gjermani

Fatjon Ramizi- Elektricist, Neuwied-Gjermani

Fatjon Ramizi

Elektricist ne Neuwied, Gjermani

Ermira Kacaci- Inxhiniere Ndertimi ne Tirane (Riviera shpk)

Ermira Kacaci

Inxhiniere Ndertimi ne Tirane (Riviera shpk)

Ruzhdi Kashami- Kamarier, Kaiserslautern-Gjermani

Ruzhdi Kashami

Kamarier, Kaiserslautern-Gjermani

Orjada Manellari- Kujdestare e moshes se trete- Koln, Gjermani

Orjada Manellari

Kujdestare e moshes se trete ne Koln, Gjermani

Brisild Qyra- Kamarier, Koblenz- Gjermani

Brisild Qyra

Kamarier ne Koblenz, Gjermani

Arbjon Hoxha- Kamarier, Kaiserslautern-Gjermani

Arbjon Hoxha

Kamarier ne Kaiserslautern, Gjermani

Ornela Vuka- Konsulente Shitjesh ne Tirane (Sezon Dekor)

Ornela Vuka

Konsulente Shitjesh ne Tirane (Sezon Dekor)

Esla Shehi- Operatore ne Agjensi Turistike

Esla Shehi

Operatore ne Agjensi Turistike

Te punesuarit tane ne Gjermani

Te punesuarit tane ne Gjermani

Te punesuarit tane- Vrenos Sinanaj dhe Arsen Shametaj- Kaiserslautern, Gjermani

Vrenos Sinanaj & Arsen Shametaj

Nderitm ne Kaiserslautern, Gjermani

Arjan Binjaku i punesuar ne ndertim ne Dusseldorf, Gjermani

Arjan Binjaku

Ndertim ne Dusseldorf, Gjermani

Ervin Zace- Picier, Koblenz-Gjermani

Ervin Zace

Picier ne Koblenz, Gjermani

Edison Mandija- Kuzhinier, Kaiserslautern- Gjermani

Edison Mandija

Kuzhinier ne Kaiserslautern, Gjermani

Dritan Xhika i punesuar ne ndertim ne Dusseldorf, Gjermani

Dritan Xhika

Ndertim ne Dusseldorf, Gjermani

Aurel Gremi, Kuzhinier, Frankfurt, Gjermani

Aurel Gremi

Kuzhinier ne Frankfurt, Gjermani

Genci Sulollari- Kuzhinier - Fulda, Gjermani

Genci Sulollari

Kuzhinier ne Fulda, Gjermani

Anisa Tushe- Banakiere-Trier, Gjermani

Anisa Tushe

Banakiere ne Trier, Gjermani

Arber Stoja ( Security ) i punesuar ne Fulda -Frankfurt, Gjermani

Arber Stoja

Security ne Fulda, Gjermani

Bledi Deda dhe Francesko Deda te punesuar ne gjermani

Bledi & Francesko Deda

te punesuar ne gjermani

Arjan Ramizi (graphic Designer) i punesuar ne Gjermani

Arjan Ramizi

Graphic Designer i punesuar ne Gjermani