ERCA ALBANIA

Agjensi Rekrutimi & Punësimi, Brenda dhe Jashtë Vendit

Ne ju mundësojmë të gjeni Punëdhënësin & Kompaninë e duhur për profesionin tuaj

Mundësi të shumta Punësimi

Agjensi Profesionale Rekrutimi dhe Punësimi në Shqipëri prej më shumë se 7 vitesh.

Telefono Tani

+355699306646
+355696676101

Vendodhja

Rruga ¨Emin Duraku¨ Tiranë

Dergo e-mail

ercalbania@gmail.com

Marjola Jazaj Brovina Recepsioniste Mynih Gjermani

SHËRBIMET TONA

 • Konsulencë për njohjen e Diplomave Universitare jashtë Shqipërisë
 • Aplikime vizash edhe plotësime dokumentash në ambasada për të gjitha kategoritë e vizave, punësim, bashkim familjare, studim etj
 • Konsulencë Emigracioni
 • Shërbime rekrutimi për Kandidatë dhe Kompani, Brenda dhe Jashtë Shqipërisë
 • Programe profesionale trajnimi
 • Intershipe dhe Programe “Work and Travel”
 • Kurse të gjuhëve të huaja
 • Viza turistike UAE -Dubai

FOKUSI JONË

 • Vende të lira pune në Shërbime dhe Turizem në Shqipëri, Europe (Gjermani), UAE/GCC, etj
 • Vende të lira pune në fusha të ndryshme si Inxhinieri, Mjekësi, Ekonomik
 • Trajnim dhe zhvillim profesional për kandidatet
 • Çmime konkuruese për Klientet, duke iu siguruar atyre kandidate europianë të kalibrit të lartë
 • Fokusi ynë kryesor është ngritja e standardeve në procesin e rekrutimit
Gjetje Kontratash serioze punesimi
Ne Kerkim te kandidateve Potencial
12963683_1589588921359013_1754085337099120120_n
partneritet me bisnese te suksesshme
Gazmendin, Ira, Albi te punesuar ne Dubai

MISIONI

 • Ne synojmë të bëhemi zgjedhja e parë për Klientët dhe të ndërtojmë me ta një mardhënie afatgjate
 • Gjetja e kandidatëve të duhur për kompanintë qe bashkepunojme
 • Ne synojmë të gjejmë rolin e duhur në kompani të kandidatit potencial

KLIENTËT TANË JASHTË VENDIT

KANDIDATËT E PUNËSUAR

Orsjola Paja Infermiere Aachen Gjermani
Julian Zenelaj Kamarier Koblenz Gjermani
Vrenos Sinanaj Ndertim Kaiserslautern Gjermani
Marius Dubali Ndertim Kaiserslautern Gjermani
Nevila Rustami Fulda Gjermani
Armando Muhametaj Barist Fulda Gjermani